Serwis klimatyzacji samochodowej

Świeże, czyste powietrze i przyjemny chłód w gorące dni, czyli sprawna i odgrzybiona klimatyzacja samochodu. 

Zapraszamy Państwa na sezonowy przegląd klimatyzacji samochodowej. 

Pracujemy na renomowanej maszynie firmy TEXA, obsługującej najbardziej popularny czynnik chłodniczy R134A.

 

Oferujemy sezonowe przeglądy klimatyzacji, czyli: 

 • opróżnienie układu z czynnika
 • oczyszczenie czynnika i układu z wody
 • podciśnieniowa próba szczelności układu
 • napełnienie układu, wymiana oleju, czynnika z barwnikiem UV
 • odgrzybianie - ozonowanie
 • sprawdzenie ciśnienia układu
 • wymianę filtra kabinowego


WYMIANA FILTRA KABINOWEGO - WYMIANA FILTRA PRZECIWPYŁKOWEGO

Przy okazji wykonywania dezynfekcji, czyszczenia klimatyzacji samochodowej, lub przeglądu polecamywymianę filtra kabinowego, który jest odpowiedzialny za oczyszczenie powietrza wewnątrz auta z cząsteczek sadzy, kurzu i pyłu.

Filtry kabinowe powinny być wymieniane minimum raz na rok, najlepiej na wiosnę lub na jesień. Zabrudzony filtr może blokować przepływ powietrza dmuchawy wewnętrznej lub powodować nadmierne parowanie szyb w samochodzie. Stosujemy oryginalne filtry papierowe, jak i z aktywnym węglem , które oprócz filtrowania powietrza zatrzymują część zapachów zewnętrznych.

 

DEZYNFEKCJA KLIMATYZACJI  (ODGRZYBIANIE)

Zapraszamy Państwa także, na ważną usługę serwisową, jaką jest czyszczenie,dezynfekcja klimatyzacji samochodowej, która powinna być wykonana minimum 1 raz w roku, a w niektórych markach samochodów od 2 do 4 razy (pojazdy z zaawansowanymi układami klimatyzacji, dwu i trzy strefowe, w których układ klimatyzacji pracuje przez cały rok w trybie automatycznym.

Do odgrzybiania układu i całego środka pojazdu używamy Ozonatora przemysłowego o wydajności 7gram Ozonu na godzinę.

Przy pomocy tej maszyny możemy dezynfekować pomieszczenia / lokale do 70m2. Możliwość zamówienia dezynfekcji mieszkania, lokalu usługowego itp.

 

Co to jest ozonowanie?

Ozonowanie to sposób przeprowadzenia dezynfekcji bez użycia środków chemicznych gdzie czynnikiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających. Ozonowanie idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie w bezpośrednim otoczeniu człowieka wymagana jest czystość mikrobiologiczna i sterylność oraz uzyskanie środowiska wolnego od nieprzyjemnych zapachów i zagrażających zdrowiu mikroorganizmów, wirusów oraz zarodników plesni i grzybów.

Ozonowanie to doskonała i ekologiczna metoda, która nie tylko odkazi dom czy mieszkanie w którym przebywasz ale pozwoli Ci pozbyć się wszelkich nieprzyjemnych zapachów z Twojego otoczenia. Ozonowanie jest metodą bezpieczną, a jej główną zaletą jest fizyczne usuwanie brzydkich zapachów, a nie ich maskowanie. Ozonowanie powietrza, obok ozonowania wody, dzięki swej skuteczności, staje się ostatnio jedną z najbardziej popularnych metod dezynfekcji. Zalety ozonu jako silnego utleniacza szeroko wykorzystuje branża motoryzacyjna. Ozonator umożliwia odgrzybianie klimatyzacji samochodowej i dezynfekcję całego wnętrza samochodu. Ozonowanie staje się również coraz bardziej powszechne w różnych dziedzinach naszego życia.

 

Co zyskasz dzięki ozonowaniu?

Ozon jest coraz chętniej i powszechniej używany w różnych dziedzinach życia na całym świecie. Jednak ozonowanie w Polsce to wciąż nowa metoda, choć ciągle przybywa jej zwolenników. Najczęściej ozon wykorzystywany jest do neutralizowania nieprzyjemnych zapachów, walki z alergenami takimi jak roztocza czy jako środek dezynfekujący i bakteriobójczy. Ozonowanie doskonale sprawdza się tam gdzie zawiodły inne tradycyjne metody dezynfekcji, na przykład ozon w postaci gazowej dociera do najbardziej niedostępnych miejsc, których nie można odkazić za pomocą innych środków. Ozon, jako bardzo silny środek dezynfekujący(50 razy skuteczniejszy od chloru), jest substancją, której zastosowanie jest niemal nieograniczone.

 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów ozon usuwa dym papierosowy, zapach stęchlizny i pleśni, zapach kota i psa albo zapach potu bądź spalenizny
 • sterylizacja - ozonowanie zabija wirusy i bakterie oraz i wywołane tym nieprzyjemne zapachy, na przykład po chorych osobach (grypa)!
 • ozonowanie to usuwanie alergenów - ozon zabija również wszelkiego rodzaju roztocza, grzyby, pleśń i inne drobnoustroje
 • ozonowanie to dezynsekcja i deratyzacja - ozon chroni przed szkodnikami takimi jak karaluchy, mrówki, mole, komary i gryzonie
 • odgrzybianie klimatyzacji - cząsteczki ozonu w popstaci gazowej docierają do najmniejszych zakamarków parownika klimatyzacji zabijajac grzyby i drobnoustroje które są powodem brzydkich zapachów
 • ozonowanie odkaża również całe wnętrze samochodu - ozon wnika głęboko w strukturę tapicerowanych siedzeń i kanap i utlenia znajdujące się tam bakterie, roztocza i przykre zapachy, których nie można zniszczyć innymi metodami. Już kilka sesji ozonowania zupełnie usuwa nawet zapach papierosów. Dzięki temu w samochodzie mamy świeże i czyste powietrze.


Rezerwacja telefoniczna 530-606-310

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy